HAKKIMIZDA

2012 yılında Mersin’de kurulan firmamız kara, deniz ve havayolu taşımacılığı yapmakla beraber, lojistik danışmanlık, gümrükleme, sigorta, depo ve envanter yönetimi hizmetleri vermektedir.
Uluslararası taşımacılığın bütün modlarını bir araya getirmek ve sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek adına HSL Lojistik, deneyimli operasyon departmanı ve profesyonel kadrosu ile her geçen gün, bir öncekinden daha iyi olmayı hedeflemektedir.
Bu hedefe giden yolda 300’ü aşkın acente ağımız ile, sizler için başta Türkiye’nin 81 ili olmak üzere, uluslararası ticarete konu bütün dünya şehirlerine de tutarlı ve profesyonel hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Kaliteli ve etkin hizmet verebilmek adına çağımızın gerekliliklerini yakaladık.
Teknolojik altyapımıza yaptığımız yatırımlarla hızlı, güvenilir ve doğru yöntemlerle tarafınıza optimum çözümleri sağlamak için buradayız.
Müşterilerimizin uluslararası ticaret faaliyetlerinde, onlara sunduğumuz entegre lojistik hizmetlerimizle en kritik çözüm ortağıyız.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini şiar edinmiş, genç, dinamik ve akılcı pazarlama departmanımız ile sunduğumuz kaliteyi en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.
Dilerseniz kapıdan kapıya, dilerseniz limandan limana, verimli, düşük maliyetli, zamanında ve çevre dostu taşıma işlerimiz için “Bize ulaşın” butonuna tıklayarak, gerekli detayları ilettikten sonra kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

TOP